Coremans
Haltestraat 78
4411 NH Rilland

T +31 (0)113 55 16 22
F +31 (0)113 55 23 95
E info@coremans.nl

KvK 22022832
Bank Rabobank 33.36.21.042
IBAN NL 29 RABO 0333 6210 42

BIC RABONL2U
BTW NL 805612 282 B01

Director/Sales
Pieter-Jan Willemse
pj.willemse@coremans.nl

Operations manager
Sam Louwerse
s.louwerse@coremans.nl

Sales
Kees de Ridder
k.de.ridder@coremans.nl

ISBM specialist/Lean coordinator
Simon Niekolaas
s.niekolaas@coremans.nl

Milling
Dennis Roks
d.roks@coremans.nl

Assembly
Jan van den Biggelaar
j.vd.biggelaar@coremans.nl

Administration
Marije Franje/ Ilse Marijnissen
admin@coremans.nl

Project management
Jaap van der Brand
j.vd.brand@coremans.nl

Coördinator Arbo/QA
Jan Heijkoop
j.heijkoop@coremans.nl

Engineering/ISBM expert
Tim Melisse
t.melisse@coremans.nl

Turning/Grinding
Hans Koster
h.koster@coremans.nl

Planning
Michel Franken
m.franken@coremans.nl

Purchasing
Hans de Wilde
inkoop@coremans.nl

Testing/Service
Jan van den Biggelaar
j.vd.biggelaar@coremans.nl

U kunt ook contact met ons opnemen via het contactformulier.

Uw naam (verplicht)

Uw email (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht

 

Privacyverklaring

Wij maken u erop attent dat wij de persoonsgegevens die u ons heeft verstrekt en eventueel nog zult verstrekken, zullen verwerken op de manier zoals wij die in onze privacyverklaring hebben omschreven. Wij verwijzen u graag naar onze privacyverklaring voor meer informatie over de verwerking van uw persoonsgegevens en de rechten die u heeft.